Moser Primat машинка для стрижки волосся

Ціна:

 грн

 

Виробник: Moser (Німеччина)
Модель:
1230-0053
Довжина зрізу: 0,1-3 мм
Ширина ножів: 46 мм
Кількість насадок: 2 шт

 


Професійна  мережева  машинка для стрижки Moser Primat. Високоякісна технологія «Made in Germany», прийнятна  для шліфовки ножей Star Blade ширина машинки 46 мм, забезпечує досить тривале використання. Запантентований  механізм Multi Click  доозволяє встановлювати  шість варіантів довжини зрізу в діапазоні від 0,1 до 3 мм. Машинка має досконалий маятниковий мотор забезпечує неорганічне застосування машинки, досить тихий і м’який хід. Швидко і легко знімаються ножі. Не потребує додаткового виставлення ножа.    Містить 2 насадки 4,5 і 9 мм, щітка для чистки, масло.

Технічна характеристика: маятниковий електромотор , 3000 об/хв. Тип і характеристика живлення: мережева, до 15 Вт/ 220-240 в, 50 Гц . Тип застосування: професіональне/ для неорганічного використання. Кабель: 3 м., професійний. Розмір/ маса: 180х67х42 мм/ ~ 620 гр.

Машинка Moser  Primat  відповідає за надійну професійну технологію для неорганічного застосування. Саме ця машинка надійна  в технології мережевих ножів які швидко знімаються.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas