Машинки для стрижки

машинки для стрижки мозер
машинки для стрижки гама
 Moser GA.MA
машинки для стрижки остер
 Oster Thrive
Hair Master

Професійні машинки для стрижки волосся

Провідні компанії пропонують широкий модельний ряд машинок для стрижки волосся. Вони зробили їх не тільки професійним перукарським інструментом, але і зручним у домашньому використанні, що дозволяє чоловікам експериментувати із своїм волоссям та створювати і моделювати нові зачіски. Машинки для стрижки волосся можна поділити за наступними критеріями: двигун, живлення, леза, довжина шнура, вага, розмір, ергономіка, шумність, додаткові можливості.

Машинка для стрижки волосся мають насадки різної довжини: 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм. А якщо зняти насадки, то вона використовується для підрізання волосся довжиною в діапазоні 0-12 мм та для обкантовки волосся. Машинка має високоточну стригучу голівку, леза з якісної сталі, петельку для підвішування. Професійні машинки для стрижки досить практична і прості у використанні.

Нові моделі машинок для стрижки дозволяють досягати бажаного результату довжини Вашого волосся. Купити машинки досить просто, слід зателефонувати та отримати повну консультацію менеджерів.

Компанія «RIXUS» пропонує широкий ряд професійних машинок для стрижки провідних брендів – Moser, Gama, Babyliss, Oster, Hair Master

Машинки для стрижки роторного типу важчі ніж вібраційні, вага машинки для стрижки волосся залежить і від матеріалів, які використовувались у виробництві, використовуваних при виготовленні лез. Чим потужніша машинка для стрижки , тим більший розмір моторчика, який у ній розташований.

Звертайте увагу на кількість насадок: наскільки вони можуть бути вам корисні та практичні, деякі виробники виробляють машинки для стрижки волосся з насадками, також пропонують широки асортимент машинок тримерів для вух, носа та брів. Також виробники пропонують машинки для стрижки волосся з функцією самоочищення і з функцією змивки. Також до машинки може додаватися кейс або чохол для компактного та зручного зберігання приладу і насадок до нього.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas