Косметологічний інструмент

Косметологія для салонів краси та перукарень, професійні воскоплави, парафіноплави і стерелізатори. Компанія RIXUS пропонує Вам купити професійний інструмент за найнижчими цінами від відомих та провідних торгових брендів. В нас ви зможете купити та отримати повну консультацію досвідчених менеджерів.

Купити воскоплав досить просто, потрібно тільки оприділитись, яка саме модель вам потрібна, оскільки в нас досить широкий вибір. Компанія RIXUS являється лідером по продажі професійнх воскоплавів та парафіноплавів. Незабувайте, що парафіноплави бувають, як касетні так і баночні для більшого об’єму розігріву воску. Віск в картириджах та в банках також можна прибдбати в нашій компанії.

Також в нас Ви зможете придбати парафіноплави для спа процедур в салоні краси чи перукарні, також їх можна і використовувати в домашніх умовах. Парафіноплави також бувають для рук або для ніг, звичайно ж є і універсальні для рук і ніг.

Тому зупиніть свій вибір на наші подукції, оскільки ми надаємо повне сервісне обслуговування гарантійних та пілягарантійних випадків. Компанія RIXUS надає вам широкий ряд продукції, яка полегшить Вашу роботу та задовольнить ваші бажання в професійному використанні даного інструменту.
Воскоплави Парафіноплави Стерелізатори

Воскова Депіляція та Парафінотерапія

воски парафін
Воски Парафін

Стерелізатор — це потрібна річ для салону краси або перукарні, оскільки стерильний інструмент та чистота робочого місця і якісна робота майстра це запорука успіху в даній сфрі роботи. Тому компанія RIXUS пропонує вашій увазі професійні стерелізатори — ультрафіолетові та кварцеві, ультразвукові. Також в нас Ви зможете купити всі потрібні аксесуари для професійного використання в салоні краси.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas