Як вибрати фен?

Вплив потужності фена на здоров’я волосся.

Потужність  фенів, як правило, коливається в рамках від 1000 до 2400 ватт. Перукарі вважають, що сильний по потужності фен, вкладає волосся краще ніж  слабший. Але попри все інше дуже важливо  при виборі фена враховувати стан вашого волосся. Слабке пошкоджене волосся  постійним фарбуванням  і хімічною завивкою, бажано вкладати феном з маленькою потужністю. Фен меншої потужності  вдало використовувати в догляді за таким типом волосся  тільки в тому випадку, якщо він насичений  спеціальним зволожуючим режимом чи режимом холодного повітря.  В фенах з подібними характеристиками, чим сильніше повітря, тим нижча його температура.  В догляді за коротким волоссям  можна спокійно обійтись  більш слабким за потужністю  феном.  Якщо ж ви маєте намір зробити ваш стиль різним, кожен день міняючи укладку, вам не обійтись без фена високої потужності . При виборі фена, зверніть  увагу на те, що він обов’язково повинен мати три температурних режима:  високий, середній і низький.

Насадки для фенів

Сучасні фени насичені  різними видами насадок, які дозволяють вам швидко  і без особливих зусиль привести в порядок навіть найбільш неслухняне волосся. Так спеціальна насадка призначена для хвилястого та кучерявого волосся, дозволяє вам зберегти локони  у вигляді нерозділених прядей при сушінні. Розподілені  на насадки гумові  палички , можуть бути різної довжини і повторяти лінію голови, завдяки чому повітря рівномірно проникає до кореня волосся. В деяких моделях фенів , кінчики насадок для кучерявого волосся можуть бути заокругленої форми , а в останніх розробках  моделей на них чіпляються м’які подушки, що роблять процес сушіння і укладки  особливо приємним. За допомогою такої насадки ви можете зробити зачіску більш пишною.  Для вирівнювання кучерявого волосся  можете вибрати фен з розчісувальною насадкою. Якщо довжина вашого волосся середня і невелика , кінчики насадки повинні бути короткими, а довге і густе волосся прекрасно випрямить насадка з гладкими палочками. За коротким волоссям можна добре доглядати за допомогою сучасного фену-брашинга.  Вибравши фен подібної моделі , ви зможете не тільки  з легкістю укладати волосся але і придавати йому об’єм.  Якщо у вас довге пряме волосся , вам краще вибрати фен  з насадкою для придання об’єму.

Вага, зручність та виробник.

Не менш важливу роль при виборі фена відіграє легкість та комфорт, з якими ви будете користуватися. При цьому вибираючи фен, потримайте його в руці, щоб перевірити наскільки комфортно на ньому  роз положенні  перемикачі  і впевніться в тому , що саме цією моделлю  вам комфортно укладати волосся.  Якщо в вашій квартирі немає звукоізоляції,зверніть увагу на рівень шуму, що видає вибраний вами фен.  Також при виборі фена корисно звернути увагу на довжину проводу, котрим  прибор включається в електричну сітку. Він повинен бути достатньо довгим, але не закручуватися при  крутінні фена  і бути комфортним у використанні. Ручка, яка крутиться дозволить вільно  міняти положення руки, цим  досить часто керуються при виборі фена для салону краси.   Якщо ви плануєте часті подорожі, в яких не зможете обійтись без укладки  та сушки волосся, досить комфортно вибрати фен  з ручкою яка складається.

На наш погляд, при виборі фена дизайн не настільки важливий як його функіонал.  Ви звісно ж можете  вибрати фен  червоного чи зеленого кольору. Що ж стосується професійних якостей фену, на ці параметри його колір ніяк не впливає. Тому при виборі фена  важливо  максимально  до найдрібніших деталей  прочитати його можливі недоліки.  Він повинен бути легким , простим  у використанні , і звісно ж багатий необхідними функціональними можливостями.

Рекомендуємо вибирати фен відомих та провірених марок виробників.  Також  радимо детально  консультуватися з продавцем  з приводу функцій, характеристик і всіляких особливостей  вибраного вами фену.  І не менш детально  вивчати відгуки  про ті чи інші моделі  фенів. Обираючи фен віддайте перевагу вибору  моделі , яка своїм функціоналом  повністю задовольнила б вас.  Хорошої вам покупки!

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas