Moser — професійні фени

Ми всі прекрасно розуміємо, що фен це прилад без якого не обійтись на сьогоднішній день, а особливо сучасним жінкам. Але потрібно не забувати, що фени шкодять волоссю, хоча обравши хорошу якісну сушку Ви не так сильно травмуватимете своє волосся, а навпаки надаватимете йому блиску та природного вигляду.

В цьому вам допоможе фен Moser, професійна сушка німецького виробника, яка ідеально вкладе ваше волосся та зробить його шовковистим на дотик. Фен від провідного виробника німеччини це ідеальний вибір для вас, оскільки саме ця сушка задовольнить ваші бажання в процесі укладки волосся. Німецька якість гарантуй довгий термін роботи сушки.

Купити фен, не так просто, а саме купити хороший фен, тому професіонали радять придбати фен Moser, який ідеально підходить, як для професійного так і для домашнього використання.

Фени Moser оснащені потужним мотором, видовженим проводом для полегшення роботи та запобігання утворенню петель, фен зручний і водночас стильний, з’ємна захисна сітка для зручного очищення. Також фен moser має дві швидкості подачі повітря, чотири швидкості нагріву температури і два сопла (насадки на дуло).

Компанія RIXUS дає змогу купити професійний фен для будь-якого використання, як професійного так і домашнього, тільки в нас ви зможете купити сушку потрібну створену для вас. Потужний мотор, стильний дизайн, низька ціна – це все фен moser, від офіційного дистриб’ютора компанії ріксус.

e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (0670247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas