Moser фен

Фен Moser

Компанія RIXUS пропонує широкий модельний ряд професійної продукції, а саме фени Moser, які максимально задовольнять бажання найвимогливішого клієнта. Moser – це німецька якість та ідеальна сушка для будь-якого волосся.

Вибираючи фен, завжди звертайте увагу на кількість режимів подачі потоку повітря та режими нагріву спіралі. Оскільки це важливо, бо постійно сушити волосся гарячим потоком повітря не рекомендується. Крім того також фен повинен бути оснащений кнопкою подачі миттєвого холодного повітря. Завдяки цій кнопці Ви досягатимете максимальної укладки вашого волосся. Також на багатьох фенах присутній режим іонізації, що позволяє вашому волоссю не намагнічуватись. До того ж позитивно заряджені іони робитимуть ваше волосся блискучим та природнім на вигляд.

Тому зупиніть свій вибір на професійних фенах Moser, оскільки це провідний бренд німецького виробника та німецька якість. Купити Moser фен зовсім просто, потрібно лише зателефонувати за номером телефону або написати на електронну пошту і вказати повну зворотню адресу, і контактний телефон для того щоб з вами зв’язався наш менеджер, який допоможе вам обрати потрібну річ, як в професійному так і в домашньому використанні.

І на остаток добавимо, що для бездоганного догляду за волоссям потрібно використовувати професійну косметику, яку також ви зможете знайти на наших сторінках сайту. Професійна косметика допоможе вам насичувати та лікувати ваше волосся, що робитиме його неповторно красивим. Купити фен Moser.

e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (0670247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas