Фен Jaguar

Професійні фени для волосся від відомого виробника Jaguar користуються попитом, в нашого споживача. Купити фен, досить просто, лише потрібно оприділитись з певною моделлю. Фен Jaguar являється німецьким лідиром у виробництві професійних фенів для використання в салонах краси так і для використання в домашніх умовах.

На сьогоднішній день досить великий вибір професійних фенів, але тільки в нас можна придбати потрібну річ та отримати від неї максимальне задоволення від використання. Ягуар – це провідна компанія німеччини, яка посідає перші місця у виробництві професійного перукарського інструменту.

Компанія Ріксус дає змогу купити фен за найнижчими цінами та отримати повне сервісне обслуговування і повну консультацію досвідчених менеджерів. Тільки в нас Ви зможете знайти потрібну річ для свого використання.

Jaguar —  пропонує широкий асортимент продукції, як фени, так і утюжки для випрямлення волосся, машинки для стрижки, тримери для стрижки бороди та брів, ножиці для професійного використання майстрів в салонах краси та безліч потрібних аксесуарів для будь-якого використання.

Компанія RIXUS – надає весь модельний ряд відомого бренду ягуар, купити та отримати консультацію можна за номером телефону.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas