Фени Jaguar

Jaguar Jaguar
HD4200 ION HD2800
- грн. - грн.
Jaguar Jaguar
HD3900M HD3900
- грн. - грн.

Фени для волосся Jaguar

Компанія RIXUS – є лідером сучасного ринку з продажу перукарського інструменту, ми здійснюємо безкоштовну доставку у Львові та Львівській області. Також слід відзначити, що ми надаємо безліч інших послуг – таких як повне забезпечення салону краси – це постачання, як професійної косметики так і професійним інструментом, обладнанням та аксесуарами. Ми надаємо повне сервісне обслуговування гарантійного та після гарантійного випадку.

Купити фен Jaguar – можна в нас, слід зателефонувати та проконсультуватись у досвідчених менеджерів. Перед тим як купити професійний фен потрібно звертати свою увагу на:

  • Вагу фену;
  • Розташування кнопок;
  • Довжину проводу;
  • Зручність використання у роботі;

Слід зазначити, що багато професійних фенів оснащені іонами срібла (іонізацією), яка запобігає намагніченню волосся та робить його блискучим, оскільки негативно заряджені іони проникають в структуру волосся та на дають йому природного вигляду.

Також компанія Jagur пропонує широкий асортимент продукції – машинки для стрижки волосся, перукарські ножниці, безліч аксесуарів.

Ціна фена залежить не тільки від потужності мотора, але й від фірми виробника, розробки дизайнерів у зручності використання сушки, оснащенням іонів, кількістю насадок та гарантією.

Щоб отримати детальнішу інформацію про фен або ж замовити його звертайтесь за номером телефону, або пишіть на електронну адресу.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.


Jaguar — фен для волосся


e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas