Фени Hair Master

   
Hair Master Gepard
Hair Master Typhoon Digital
Hair Master Power Stream
891007 891004 891002
- грн. - грн. - грн.
 
Hair Master Air Stream
891001
- грн.

Фен для волосся Hair Master

Торгова марка HairMaster — одна з перших українських торгових марок, яка виготовляє і постачає на Україну товари для професійних перукарів в салони краси та  SPA салони. Торговий знак Hairmaster зареєстрований  компанією «Золингер Украина» в 2003 році. За період існування  асортимент продукції  Hairmaster  сягає більше 300 одиниць —  від дрібних аксесуарів до  професійного обладнання для салонів. Hair Master  професійні  фени,  добре збалансовані  із зручною ручкою та полегшеною  вагою  для кращої роботи майстра. Також фени обладнані кнопкою холодного повітря для фіксації зачіски. Традиційно Hair Master  дизайном не поступається-особливий ,  витончений дизайн і висока якість,яка бережно ставиться до Вашого волосся-головні переваги бренду. Фен обладнаний аргономічною ручкою і трендовим дизайном для  ексклюзивних зачісок та укладок. Повітряний потік має рівні регулювання швидкості та нагрівання,до комплекту входять насадки. Фен Hair Master українського  походження це ідеальний варіант, як для професійного так і для домашнього використання.

Компанія RIXUS пропонує вашій увазі широкий асортимент професійних фенів, а самен фени HAIR MASTER. Професійні фени відрізняються від побутової техніки, насамперед своїм терміном роботи. в нас ви можете купити будь-який фен для укладки волосся та отримати повне сервісне обслуговування гарантійного та після гарантійного терміну.

Для детальної інформації та консультації з досвідченими менеджерами звертайтесь за номером телефону або пишіть на електронну адресу.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas