Сушки Coifin

Кожна сучасна жінка не обходиться без сушки, яка допомагає їй у створенні все нового стилю та експериментувати з  своєю укладкою. Слово Фен пов’язане з назвою теплого альпійського вітру, на диво це правда оскільки фен і створює тепле повітря завдяки нагріву спіралі.

Сьогодні на нашому ринку досить широкий вибір продукції, а саме фенів, які дозволяють полегшити укладання вашого волосся. Ринок переповнений професійними та непрофесійними сушками, слід звертати свою увагу на виробника та якість продукції. Фен Coifin — це ідеальний варіант для вашого волосся.

Поява сушки виникла через потребу швидко висушувати волосся голови та з часом фени почали удосконалювати і створювати все нові дизайни і моделі.

Та сьогодні ми говоримо про фен Coifin, який максимально підійде для сушки вашого волосся. Потужний мотор, стильний дизайн, зручність використання та повне сервісне обслуговування, видовжений провід, який має властивість не сплутуватись, з’ємний фільтр для зручної чистки. Завдяки професійному та потужному мотору ви досягатимете бажаного результату набагато швидше ніж з побутовою сушкою.

Також фени Coifin мають позитивну функцію у використанні це іони срібла або іонізація, завдяки чому волосся не намагнічуватиметься та набуватиме природного блиску.

Професійний фен Coifin італійського виробника це надійна та якісна річ для будь-якого використання в салоні краси або в домашньому використанні. Купити дану сушку зовсім просто потрібно лише зателефонувати на номер телефону та замовити.

Та звертайте увагу на виробника фену, потужність мотора, якість роботи та зручність у використанні.

Компанія RIXUS дає широкий ряд професійних фенів для будь-якого використання та повне сервісне обслуговування, гарантійне і після гарантійне. Купити фен Coifin Вам потрібно лише зателефонувати і проконсультуватись у досвідчених менеджерів.

e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas