Coifin — сучасна укладка волосся

Сучасні фени оснащені новітніми технологіями такими, як іонами срібла – запобігають електризуванню волосся та надають йому природного вигляду і блиску. Завдяки сушкам Coifin, які оснащені іонізацією Ви досягатимете максимального результату та вигляду Вашого волосся.

Сучасна укладка потребує ретельної та клопіткої роботи для бездоганного вигляду волосся. В цьому Вам допоможуть професійні фени від провідного виробника Coifin. Сушки італійського бренду максимально підходитимуть для Вашого волосся та робитимуть його шовковистим на дотик. Також слід зауважити, що фен потрібно вибирати за його зручністю та розташуванням кнопок. Для більш об’ємного волосся можна використовувати насадки на фендифузор. Завдяки дифузору Ваше волосся набуде більшого об’єму та набуде ефекту підкрученого волосся.

Слід зазначити, що для більш ефективного створення об’єму потрібно використовувати професійну косметику для догляду за волоссям. Це може бути професійний шампунь для створення обєму, мус для полегшення укладки волосся, лак для фіксації.

Фен Coifin – це один з кращих в європі італійського виробника, надає максимально хорошого вигляду Вашому волоссю та стильного дизайну. Професійні сушки від торгової марки Coifin використовують провідні стилісти та майстри перукарської справи. Дані сушки також можна використовувати і в домашніх умовах.

Компанія RIXUS дає змогу купити, як професійну косметику так і фени для волосся,  в нас Ви зможете знайти будь-яку потрібну річ для догляду за волоссям. Для оформлення замовлення слід зателефонувати за номером телефону або написати електронного листа і вказати повну зворотню адресу.

e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas