Фен BaByliss

З кожним роком темп життя пришвидшується і часу стає все менше. Тому фен став не відємною частиною нашого житя. Саме фен допомагає швидко вкласти та висушити волосся. Але на сьогоднішній день часто запитують, який краще купити фен? Тому зверніть увагу на професійні фени, а саме фени BaByliss.

BaByliss – це професійна торгова марка франції, лідер по виготовленню професійних інструментів для салонів краси та перукарень. Хоча професійний фен чи утюжок також можна використовувати в домашніх умовах. Купити фен від торгової марки BaByliss досить просто, Ви отримаєте повне сервісне обслуговування гарантійної та не гарантійної поломки.

Компанія RIXUS надасть вам такі умови, оскільки в нас ви знайдете потрібну річ для своїх потреб, а саме – фен, утюжок, плойка. Також для бездоганного догляду потрібно використовувати професійну косметику для волосся, завдяки сумісному використанню ви досягатимете максимального результату.

Фен BaByliss це ідеальний варіант для вашого використання. Зручний дизайн, розташування кнопок подачі повітря, зємний фільтр для зручної очистки, видовжений дріт, потужний мотор, довготривала робота фену та французька гарантія. Два режими подачі потоку повітря, чотири режими нагріву спіралі, кнопка миттєвого охолодження повітря для бездоганної укладки волосся та ідеальна функція іонізації повітря, яка не намагнічує і надає волоссю блиску та природного вигляду.

Компанія Ріксус дасть Вам змогу кипити фен BaByliss та отримати повну консультацію і корисні поради досвідчених менеджерів. Для сформування замовлення звертайтесь за номером телефону або пишіть на електронну адресу вказуючи контактні дані, щоб з вами міг зв’язатись наш менеджер.

e-mail: rixus@inbox.ru

тел.: (032)247-77-38 / (0670247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas