Фени Babyliss

BaByliss PRO Titanium ION BaByliss PRO BaByliss PRO
BAB6689E BABV1BE BABV2BE
- грн. - грн. - грн.
BaByliss PRO Vincero ION BaByliss PRO Caruso ION BaByliss PRO Vincero
BAB6430IRE BAB6510IRE BAB6420RE
- грн. - грн. - грн.
   
BaByliss PRO BaByliss PRO BaByliss PRO
BAB5559RE BAB5053E BAB5559E
- грн. - грн. - грн.
     
BAaByliss PRO BaByliss PRO Tourmaline Pulse BaByliss SL ION
BAB5586SE BAB5586E BAB5559
- грн. - грн. - грн.
     
BaByliss PRO BaByliss PRO BaByliss PRO Tiziano
BAB6160E BAB6160INE BAB6330RE
- грн. - грн. - грн.
 
BaByliss PRO BaByliss PRO
BAB2676TTE BAB2675TTE
- грн. - грн.

Фени BaByliss

На сьогоднішній день багато чого можна купити в інтернеті, а саме з професійних фенів BaByliss. Компанія «RIXUS» це інтернет магазин №1 та центр обслуговування салонів краси та перукарень, в нас Ви можете купити будь-яку річ для догляду за вашим волосся – це може бути фен  Babyliss або ж  будь-які інші допоміжні засоби.

Зараз є багато провідних та відомих марок фенів для волосся , вони дуже сильно відрізняються від побутової техніки, а саме – зручність тримання фену в руках, легкість та довге служіння. Зупинимось на фенах від провідного лідера ринку BaByliss, який виготовляє фени високої якості за помірну ціну, кількість робочих годин таких фенів як правило не є меншою за 800 робочих годин.

Фени BaByliss хороші своїм дизайном та зручністю у використанні, потужність мотору сягає до 2400W, довгий мережевий шнур, який прокручується для того щоб не створювались петлі, два режими подачі повітря, чотири режими нагріву спіралі, кнопка миттєвої подачі холодного повітря – це все досить суттєво полегшує роботу при укладці волосся. Хороша характеристика фену Babyliss показує вам його особливості та хорошу якість французького виробника.

Також уся продукція має ще одну позитивну рису – це іонізація. Завдяки іонам срібла волосся не електризується та набуває природного вигляду. В фенах BaByliss  використовується новітня система комбінованої подачі тепла та тиску для досягнення максимального результату, що робить його бездоганним в роботі та в співвідношенні ціни та якості.

При виборі сушки потрібно зосереджувати свою увагу на його зручності у використанні та зручності розташування кнопок на ручці. Ідеальним варіантом будуть фени від вищезгаданого французького виробника, які максимально задовольнять Ваші вимоги, в нас Ви можете купити будь-яку професійну річ та отримати повну консультацію.

Ви можете без проблем зателефонуваши до нас або написати нам на електронну пошту та отримати повну і доцільну інформацію про фен Babyliss, яку Вам нададуть досвідчені менеджери.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.


Фен BaByliss


тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas