Фени Parlux

   
Parlux 2800 Parlux 3000
2800 3000
- грн. - грн.
 
Parlux 3200 Parlux 3500
3200 3500
- грн. - грн.
 
Parlux 3800
3800
- грн.

Професійні фени Parlux

Сьогодні купити фен досить просто потрібно лише відвідати торговий центр, і там можна знайти сушку на будь-який смак кольору та ціни. Але все таки фен обирається не тільки за хорошим дизайном, але і за його властивостями.

Перш за все повинні звертати увагу на потужність сушки та її характеристуку в роботі. Фени Parlux славляться своєю якістю та довгим терміном роботи, зручним дизайном і чіткою роботою. Професійні фени можна використовувати, як в салонах краси так і вдомашніх умовах. Завдяки цим сушкам ви будете досягати бажаного результату за більш коротший термін ніж зазвичай.

Ознака якості моделі — хороший захист від будь-якого перегріву. Розумна сушка при сильному нагрівання має властивісь автоматично вимикатись, навіть коли Ви її накриєте подушкою вона також вимкнеться від недостачі повітря.

Тому обравши фен Parlux ви не пошкодуєте в своєму виборі, оскільки поєднання якості та стильного дизайну принесе вам масу задоволень від роботи та укладки волосся професійними сушками Parlux. Ідеальне поєднання ціни та Італійської якості надає вашому волоссю шовковистого блиску та природнього вигляду.

Не забувайте, що під час сушки і укладки волосся вам довгий час тримати фен у руках. Отже, запримітивши яку-небуть сушку, візьміть її в руки і порівняйте чи зручна вона буде у роботі. Саме тому вам не варто витрачати свій час і придивлятися до масивних моделей, якими стильними та удосконалиними вони б не були. Втім, досить легкий фен — тако не кращий вибір: він занадто крихкий і не особливо ефективний.

Компанія «RIXUS» пропонує Вам широкий асортимент професійних сушок та іншого обладнання для перукарень, також в нас Ви зможете придбати професійну косметику для догляду за Вашим волоссям, тільки в нас ви знайдете найнижчі ціни на будь-яку одиницю продукції.

Для більш детальної інформації про той чи інший фен можете зателефонувати за номером телефону та отримати повну консультацію досвідчених менеджерів.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas