Фени Moser

Moser Edition Moser Ventus
0210-0051 4350-0050
- грн. - грн.
Moser Power Style Black Moser Power Style White
4320-0050 4320-0051
- грн. - грн.
Moser Protect
4360-0050
- грн.

Професійні фени Moser

Фени бувають різного типу – дорожні, побутові та професійні. Серед найважливіших технічних особливостей, за яким обирають інструмент, слід зазначити потужність, якість, та довготривальсть служіння фену. Популярністю користуються професійні фени, які можна купити тільки в центрах обслуговування салонів краси та перукарень, тому що даний інструмент безпосередньо купляють та використовують перукарі, але професійний фен також можна використовувати і в домашніх умовах.

Коли на українському ринку з’явились професійні фени то бажаючих було придбати таку річ було багато, тому не прогавте свого шансу купити фен moser, який полегшить та пришвидшить Вашу роботу з волоссям.

Дорожні фени – також непогана річ, оскільки в них складна ручка і сам по собі фен – компактним, але менш потужним за звичайний. Хоча для короткої та швидкої зачіски його буде достатньо.

Хоч купити фен не дешеве задоволення, але придбавши його Ви не пошкодуєте. Ідеальним варіантом для Вас буде фени Moser, виробництво цих фенів знаходиться в німеччині, всі ми знаємо що якісна німецька річ довше служить ніж будь-яка інша.

Фени Moser відрізняються своєю міцністю та зручністю у використанні, особливі характеристики – потужний мотор з довгим терміном служіння, дві температури подачі повітря, чотири температури нагріву спіралі, довгий мережевий дріт та набір насадок для полегшення роботи. Придбавши таку річ Ви одразу ж побачите різницю між побутовою та професійною технікою.

Компанія «RIXUS» — пропонує Вам широкий вибір професійних фенів для професійного та домашнього використання, тільки в нас Ви можете купити фен Moser за найнижчими цінами та отримати повноцінну консультацію менеджерів, звернутись Ви можете за номером телефону.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.


Moser - професійні фени

Фен Moser


тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas