Фени Coifin

Coif*if CL5 Coif*in CL4 Coif*in Korto B6R
CL5 RSK ION CL4 RSK KORTO B6R
- грн. - грн. - грн.
Coif*in EV1 Coif*in EV4 Coif*in NE1
EV1 RSK EV4 RSK NE 1 RSK
- грн. - грн. - грн.
Coif*if Korto A2R Coif*in Korto B2R Coif*in NE3
KORTO A2R KORTO B2R ION NE 3 RSK ION
- грн. - грн. - грн.

Професійні фени Coif*in

Ви досить довго мріяли про хороший фен і ніяк не могли оприділитись в своєму виборі, у звичайних магазинах побутової техніки. Очевидно, що шукати хороший фен в таких магазинах справа зовсім невдячна. Єдине, що можна знайти в цих магазинах – побутову техніку, вам непогано служитиме вдома, проте в салоні за умов великих навантажень прослужить кілька місяців. Наприклад в побутових фенах відсутня кнопка холодного повітря, яка так потрібна для хорошої укладки. Професійні фени Coifin – це ідеальний варіант співвідношення ціни та якості. Італійський виробник фенів за довгі роки перебування на ринку України заслужив чималу довіру у майстрів перукарів.  Вдалий дизайн, витривалі електродвигуни та приємлива ціна роблять фени даної торгової марки і надалі найпривабливішими в даному сегменті.

Придбавши фен Coifin Ви отримаєте масу задоволення від укладки волосся. Також сушки Coifin оснащені потужними моторами понад 2400W, два режими подачі повітря, чотири режими нагріву спіралі, кнопка подачі миттєвого холодного повітря, видовжений провід понад 4м, два сопла для покращення роботи та укладки волосся, зємний та очищаючий фільтр, зручна ручка для зручної роботи, полегшена вага фену для більш чіткої укладки. Сушки Coifin  Ви можете придбати в нас, де і отримаєте повну консультацію та гарантію на кожну одиницю продукції.

Якщо в Вас тонке та ламке волосся то в такому випадку Coifin пропонує фени з іонізацією, завдяки чому волосся не буде надмірно електризуватись та іони срібла робитимуть свою роботу.

Також потрібно пам’ятати, що фен потрібен не тільки для гарної укладки, але і для здоров’я вашого волосся. Від температури, яку ми обираємо під час роботи, залежить досить багато. При неправильному виборі може з»явитись лупа, почне випадати волосся. Важливу роль відіграє послідовний надув повітря та послідовне використання температури.

 Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.


Сушки Coifin

Coifin — сучасна укладка


тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas