Фени — BaByliss, Coifin, Moser, Jaguar, Parlux


професійні фени бейбіліс
професійні фени коіфін
 BaByliss Coif*in
професійні фени мозер
професійні фени парлюкс
Moser Parlux
професійні фени ягуар
gama piu
Jaguar Gama Piu
фен hairmasetr
Hair Master

Яким феном ви користуєтесь?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Компанія «RIXUS» — пропонує Вашій увазі широкий ряд професійного інструменту, а саме перукарські фени, провідних світових компаній- BaByliss, Moser, Hair Master, Tico, Eti, GA.MA Piu, Parlux, Coif*in, які задовольнять найвимогливіших клієнтів. Тільки в нас Ви зможете придбати професійні фени на будь-який смак. У нас часто проводяться знижки на різні позиції товару, тому завітавши до нас Ви не тільки отримаєте хорошу річ за нийнижчою ціною але й масу задоволень та повну консультацію досвідчених менеджерів, які допоможуть Вам у вашому виборі.

В основному побутові сушки виготовляють потужністю від 1000W до 1200W, їх як правило вистачаає для домашнього використання та для більш ефективного, та пришвидшеної укладки волосся — використовують сушки потужністю 1800W до 2400W. Вони пришвидшують роботу перукарів, не електризують волосся і як правило термін використання в 5-6 разів вищий, також їх можна використовувати в домашньому побуті для хорошої укладки. Завдяки додатковим функціям в фенах для перукарів, а саме: негативно заряджені іони срібла — надають волоссю блиску та не електризують його, кнопка миттєвого потоку холодного повітря — допомагає набагто краще вкласти та підсушити волосся. Використовуючи професійні фени для волосся, Ваше волосся буде більш сяючим ташовковистим.

Чим керуватись при виборі хорошого фену?

Купити фен хорошої якості не так просто, звертайте увагу на:

  •  вагу та зручність інструменту в руках;
  •  розташування кнопок;
  •  чи прокручується дріт при обертанні фену;

Вага та зручність тримання фену в руках дасть Вам простоту в роботі, Ваші руки не втомлюватимуться та інструмен не буде вискользувати з рук, завдяки ергоромічному дизайну.

Розташування кнопок — одна з вагомих категорій вибору фену, оскільки їхнє розташування — це Ваша зручність у використанні.

Прокручування дроту — в кожному професійному фені мережевий дріт видовжени та прокручується, оскільки це запобігає створенню петель та затрати часу на їх усунення.

Тому компанія Ріксус надасть потрібний фен, який задовольнить Ваші бажанні в процесі сушіння та вкладання волосся, в нас Ви отримаєте детальну характеристику про ту чи іншу одиницю продукції від досвідчених менеджерів.

Детальнішу інформацію про місце знаходження або замовлення продукціїї чи консультації Ви можете звернутись за номером телефону та поспілкуатись з нашими менеджерами з продажу.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera