Перукарський інструмент

Професійні фени

Професійні машинки

Фени Машинки для стрижки

Професійні плойки

Професійні утюжки

Плойки Випрямлячі

Професійні ножиці

Косметологічний інструмент

Ножиці Косметологія

Компанія «RIXUS» — дистриб’ютор професійної косметики, інструменту та обладнання для салонів краси та перукарень, тільки в нас Ви маєте змогу придбати будь-яку професійну річ для використання в салоні краси та в домашніх умовах.  Ми пропонуємо широкий асортимент інструменту для салонів краси відомих виробників — Oyster, Fanola, BaByliss, Moser, Oster, Hair Master, Kiepe, Jaguar, Katachi, GA.MA

  •  щипці — випрямлячі;
  •  професійні фени;
  •  професійні плойки;
  •  перукарські ножиці;
  •  машинки для стрижки волосся;

Професійні щипці випрямлячі від відомих брендів славляться своїм хорошим покриттям пластин, завдяки їм Ваше волосся набуває природнього вигляду та шовковистого блиску. Завдяки новітнім технологіям пластини поділяються на багато видів, оскільки техніка кожного дня вдосконалюється. Новими розробками в випрямлячах є турмалінове, титанове та нанотурмалінове покриття, яке запобігає пошкодженню волосся. Щоб купити випрямляч Вам потрібно лише зателефонуватиза номером телефону, який вказаний нижче.

Прфесійні фени — Ви зможете купити тільки в нас за найнижчими цінами та хорошою якістю. Фени провідних виробників, а саме — BaByliss, Coif*in, Moser, GAMA Piu, Parlux, Hair Master, являються одними з кращих у професійному та домашньому використанні. Купити фен — це запорука догляду за Вашим волоссям, тому детально придивляйтесь до свого вибору. Хороші фени повинні бути оснащені іонізацією, завдяки чому Ваше волосся не буде магнітитись та набуде блиску.

Плойка — це ідеальний варіант для створення локону. Компанія «RIXUS» пропонує вам широкий асортимент професійних плойок, які задовольнять найвимогливіших клієнтів. Професійні плойки мають довший термін служіння ні ж побутовий інструмент. Завдяки новітньому пкриттю полотна плойки створюють ідеально чіткі локони та при цьому не пошкоджують волосся.

перукарський інструмент ріксусМашинки для стрижки волосся — це незамінна річ перукаря. Купити професійну машинку для стрижки на будь-який смак можна, лише зателефонувавши за номером телефону. Технології прогресують та виходять в продаж, що раз нові види машинок з хорошим сплавом ножів. Зупиніть свій вибір на ноших пропозиціях та отримаєте консультацію та хорошу річ на довгі роки роботи.

Професійний інструмент для салонів краси та перукарень, являється одним з кращих для використання, як в професійному рівні так і в домашньму побуті. Випрямляч, фен, плойка — це ті речі без яких сучасна дівчина (жінка) не зможе прожити, завдяки догляду за своїм волоссям вона підкреслює свою вроду та надає своєму вигляду загадковості. Придбавши в нас потрібну річ Ви обовязково отримаєте гарантію та повну консультацію, що до використання професійного інструменту. Також в нас діє повне сервісне обслуговування.

У нас найдешевші ціни на перукарський інструмент у Львові, для детальнішої інформації можете зателефонувати та проконсультуватись з нашими менеджерами:

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera