Фарба для волосся Fanola

Артикул: 86665

Об’єм: 100мл

Виробник: Fanola (Італія)

 


 

Спосіб використання:

Змішайте фарбу з оксигентом у співвідношенні 1:1,5. Суперосвітляючий ряд 11 рівня у співвідношенні 1:2. Нанесіть на сухе, немите волосся.


Стійка фарба Fanola  надає волоссю стійкий колір, діамантовий блиск і прекрасно зафарбовує сивину, і забезпечує глибоку інтенсивність насичення кольором.  Фарба містить універсальну рецептуру приготовлення  і дуже проста в використанні.  Володіє м’якою еластичною концитрацію, легко змішується та просто наноситься. Екстракт Гінкго білоба , який входить до складу фарби, володіє захисними і антиоксидантними властивостями. Обережно діє на шкіру голови та волосся.

Гінкго Білоба – найстаріший вид дерева на землі,йому уже понад 250 млн років.

Екстракт із листків дерева містить в собі рослинні пігменти і біологічно активні  компоненти, які захищають волосся від агресивних негативних факторів навколишнього середовища. Гінкго білоба містить в собі компоненти яким надана  висока антиоксидантна активність та протизапальні дії. Натуральний екстракт гинкго білоба  відновлює  структуру волосся з середини лікує посічені кінчики передбачає їх ломкість інтенсивно впитує  і повертає  волоссю еластичність.    Крем-фарба Fanola задовольнить усі ваші потреби:

*   Надасть насичений екстра стійкий відтінок;

*   Доглянуте волосся навіть при регулярному фарбуванні;

*   живий блиск;

*   ідеальне зафарбування сивини.

З широкою палітрою відтінків Fanola від холодних до теплих, від натуральних, золотистих,  насичених чорних, мідних, червоних,  і до каштанових тонів, задовольняє найвибагливіший смак клієнта.

Особливу увагу варто звернути на те, що фарба низькоаміачна. Аміак у складі крем-фарби потрбен для того, щоб колір добре закріпився. Однак при цьому він дуже негативно впливає на здоров’я волосини, руйнуючи її структуру. Тому зараз все більше виробників намагаються знизити місткість аміаку у палітрах своїх фарб

Спосіб використання:  співвідношення  при змішуванні 1:1,5 з окисниками 3% 6% 9% або 12%.  Добавити  в 50 мл  крем – фарби Fanola 75 мл  окисника ( 3% 6% 9% 12% ), змішуйте до однорідної маси.

Спосіб використання: при використанні супер висвітлюючої лінії , співвідношення при змішуванні 1:2 з окисником 9%, 12% ( змішайте 50 мл. Крем-фарби з 100 мл окисника). Нанесіть на сухе волосся.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera