Організація системи сервісу

Сервіс, в широкому сенсі цього слова, це послуги, пропоновані підприємством. Конкурентна сила будь-якого підприємства — це якість сервісу, тобто якість надання послуг. У салоні краси важливість клієнтського сервісу просто не оспоріма, і останнім часом стає головною зброєю конкурентної боротьби.

З чого починається салонна послуга?

Природно, з першого контакту. Розглянемо різні види першого контакту клієнта і салону краси і визначимо, від чого залежить якість, а, отже, і перший результат, тобто запис на послугу.

Найперше враження важко контролювати керуючому підприємства красивого бізнесу. Навіть якщо він підбере фахівців, які правильно створять сайт, оформлять фасад, організують парковку і так далі, то контролювати кожну відповідь адміністратора, а тим більше кожен коментар клієнтів керівник не в силах.

Звідси перше правило сервісу: менеджмент послуги повинен включати в себе самоорганізуються.

Адміністратор салону краси повинен мати певні комунікативні навички, знання з психології клієнта, знання продукції і послуг. Якщо керівник сумнівається в тому, що такі знання і навички потрібні його працівникам, раджу поставити на ресепшн записуючий апарат і послухати, що і як говорять його працівники клієнтам. Повірте — це незабутньо. І, звичайно ж, перш ніж щось питати з адміністратора, його треба навчити на курсах навчання «Як стати хорошим адміністратором салону краси».

Що розповідають про вас своїм знайомим ваші клієнти, залежить не тільки і не стільки від якості послуг, але більшою мірою від тієї емоційної тональності, в якій споживач послуги вийшов з салону краси.

Тут значну роль будуть грати зовсім не ввічливі посмішки адміністраторів і майстрів, чашка кави або свіжий журнал, бонус або інтер’єр … Настрій клієнта визначається зовсім іншими стимуляторами.

Правило друге. Оцінювати свій салон краси і його готовність надати послугу треба, спираючись на всі органи чуття.

Зручне перукарське крісло. Гострі відчуття випробовує людина, коли його закидайте разом із кріслом, укладають шиєю на холодний край раковини і починають мити голову!

Запахи в салонекрасоти. Неважливо, кому роблять нарощування нігтів, вдихати акрилові аромати клієнтові не просто неприємно, йому це шкідливо!

У нього болить голова, і він не стані після салонної процедури нічого запам’ятати про відвідування, крім уїдливого отруйного запаху.

Некомфортна температура повітря. Тільки той, хто годину і більше лежав на кріслі у косметолога, розуміє, що як ні хороша маска для обличчя, а ноги все одно мерзнуть. В результаті — знову болить голова!

Гучна музика або новинні програми по телевізору. Уявіть собі, що клієнт виходить від вас і говорить подрузі, що в салоні краси чула, як на трасі зіткнулися вісім автомобілів. Всі всмятку. І люди теж. Можна потім скільки завгодно працювати над своїм позитивним іміджем!

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas