Реклама бізнесу

Зараз серед центрів краси є відчутна конкуренція, яка постійно стає все більш значною проблемою для їх власників. Як же виділитися, заманити потік відвідувачів до себе? У першу чергу варто підкреслити, що у власників салонів є 2 основних шляхи — розвивати конкурентні переваги власне всередині студії і зайнятися зовнішньою рекламою. Не варто цілком зосереджуватися на одному з напрямків, поліпшення салону повинно проводитися синхронно в обох напрямках. Ще пару років тому можна було заманити значиме число клієнтів виключно за допомогою знижок, однак зараз конкуренція вже занадто велика, для того щоб все було так легко. Розглянемо кожен з підходів окремо.
Внутрішні переваги
Для прикладу поруч, у межах двох-трьох кварталів, відкрилися два салони краси — не така вже й рідкісна ситуація. На перший погляд створюється враження, ніби вони мають ідентичну конкурентоспроможність: однакові ціни, орієнтація на один і той же коло клієнтів, приблизно однаковий рівень робіт, оформлення на рівні. Проте один із салонів має набагато вищу місячний прибуток, хоча потенційний потік нових відвідувачів однаковий. У чому ж секрет?
Якісно побудований прайс — відвідувачі бачать, що зовсім за маленьку доплату вони отримають приємне доповнення до первісної послугу. Як результат загальна сума на чеку зростає.
Талановитий і харизматичний адміністратор, який добре обізнаний, що сказати і як себе при цьому вести. Завдяки йому все більше нових відвідувачів стають постійними.
У салоні застосовується ефективна система бонусів, яка приваблює постійних відвідувачів. Приміром, крім знижок, проводиться щомісячний розіграш подарунків і подібні акції.
Це, природно, далеко не повний список переваг, які може використовувати кожен центр краси у своїй практиці, але навіть ці три пункти дозволять за інших рівних серйозно лідирувати в боротьбі з конкурентами. Якщо основним завданням зробити не витяг максимального прибутку з клієнта, а його переведення до складу постійних — успіх не змусить чекати.
Зовнішня реклама
Більшість центрів краси в своїй рекламі застосовують два характерних гасла «низькі ціни» і «висока якість». Незалежно від їх варіацій це не дасть клієнту відповіді на питання: в якій із салонів звернутися? Центральна проблема в тому, що реклама всіх салонів в деякій мірі схожа і не розкриває відвідувачу ніяких переваг, в результаті він вирушає в перше-ліпше заклад. Окремо необхідно виділити заяви про високий качесте в рекламі — це не метод залучення, до тих пір поки відвідувач не прийде до вас, рівень якості він оцінити не зможе, а гаслам майже ніхто не вірить. Якість, безперечно, дуже важливо, але як спосіб утримати клієнта і певна вірусна реклама, коли клієнт порекомендує студію своїм подругам. Нашим же завданням є залучення тих, хто вагається у своєму рішенні потенційних споживачів. Наведемо ряд легких, але ефективних методів, які допоможуть отримати зовнішнє перевагу.
Пропонувати своїм клієнтам не знижки на наступні процедури, а відразу підготовлений комплект послуг. Це позбавить відвідувача від необхідності обмірковувати, щоб ще придбати для знижки і чи треба. Для відвідувача вигода від придбання комплексу зобов’язана відразу кидатися в очі, а для вас важливо побудувати список так, щоб загальна собівартість приносила прийнятну вигоду. У випадку якщо якість роботи буде на гідному рівні, то будьте впевнені — до вас повернуться і багато разів.
Можна опитати клієнтів про те, що їх найбільше турбує при відвідуванні центрів краси і постаратися вирішити проблему. Наприклад, деякі будуть боятися неякісної завивки. У такому разі чому б не використовувати в своїй рекламі фразу «не сподобався результат — протягом тижня ми повернемо гроші». Але при подібних акціях слід бути абсолютно впевненим в якості роботи майстрів і підготувати ряд способів для відступу, для того щоб застрахуватися від бажаючих отримати послугу не заплативши, загальний сенс зрозумілий.
Варто задуматися про ексклюзивне поєднанні процедур, яке принесе деяку вигоду клієнтам. Наприклад, при проведенні SPA-педикюру можна одночасно проводити легкий масаж, що заощадить час і стане значним стимулом для певного кола відвідувачів. Якщо підібрати ряд приблизно таких комбінацій і запропонувати їх у вигідному світлі — результат не змусить чекати.
Зайняти конкретну нішу. У випадку якщо ви тільки збираєтесь відкривати центр краси, то можна придивитися до такого рішення. Спеціалізація на конкретної послуги, для прикладу, візаж і макіяж, буде говорити про якість набагато більше, ніж будь-які рекламні гасла. Клієнт підсвідомо буде приймати той факт, що раз студія працює виключно в даній сфері, то й рівень робіт там безсумнівно хороший. Допускається ще і більш загальне поділ, наприклад студія для дітей, для жінок чи чоловіків.
Якщо грунтовно опрацювати навіть одну із запропонованих ідей, то результат можна буде побачити практично миттєво. Не слід наслідувати конкурентам і починати перегони знижок, в той час як буде достатньо привнести незначну інновацію, і ви негайно постанете в кращому світлі.
Для тих студій краси, що прагнуть досягти дійсно значного успіху у вигляді збільшення доходу, не повинно виникати питання «з чого ж почати? ». Тільки рівномірна робота по всіх напрямках дозволяє отримати вагомі переваги в цьому конкурентному бізнесі і з часом зайняти лідируючі позиції. У даній статті наведені тільки загальні зразки, простір для фантазії безмежний. Бажаємо успіху в бізнесі!

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas