Бізнес-план відкриття салону краси

Мета проекту: Надання перукарських послуг, послуг манікюру й педікюру, комплексного догляду за особою й фігурою.

Попит: Попит на послуги салонів краси росте. У сучасному суспільстві вважається непристойним з’являтися без манікюру-педікюру, зачіски, доглянутого тіла та з стильною зачіскою, а в домашніх умовах такого ефекту домогтися складно, та й немаловажним фактором є економія часу, сил й отримання позитивних емоцій.

Маркетинг і збут: На тлі достатньої кількості конкурентів необхідно продумати якісну рекламу своїх послуг, виділитися чимсь новим або особливо популярним. Можливе надання послуг за демократичними антикризовими цінами або, навпаки, ексклюзивними послугами найвищої якості. Головний момент — вибрати концепцію салону (наприклад, класичний набір послуг, spa-центр, надання переважно медичних послуг: мезотерапия, апаратна косметологія і т.д.). Обов’язково проведіть грамотну презентацію салону незабаром після його відкриття.

Приміщення під салон краси: Найкраще рішення цього питання — купівля нежитлового приміщення на перших поверхах багатоповерхового будинку, у центральних районах з гарною транспортною розв’язкою.
Площа приміщення під салон краси буде залежати від кількості пропонованих Вами послуг. Площа всіх приміщень регламентується нормами СЕС. Для проведення манікюрних і педикюрних робіт може бути передбачене загальне або роздільне приміщення. Також будуть потрібні кабінети для косметичних процедур і процедур по догляду за тілом. У салоні краси можна встановити солярій, фіто або пантопарову бочку, spa-капсулу, сауну й інше додаткове устаткування, для якого будуть потрібні площі. У холі буде встановлена стійка адміністратора й вітрини з косметичними препаратами, які можуть придбати відвідувачі. По встановлених санітарних нормах для салону краси обов’язковим є наявність допоміжних приміщень (складу, стерилизаційної, кімнати відпочинку для персоналу, робочого кабінету директора або бухгалтера). Так що, вибір площі — справа індивідуальне, але потрібно враховувати, що чим менше площа, тим менше послуг Ви зможете запропонувати своїм клієнтам. Тому краще вибирати приміщення від 100 кв.м.

Більш детальну інформацію або ж проконсультуватись можна зв’язавшись з нами.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas