Оформлення та дизайн салону краси

Там, де народжується краса, стилісти і візажисти роблять все можливе, щоб клієнти відчували себе комфортно і отримували справжню насолоду і задоволення від використання послуг вподобаного салону.

Не останнє місце у створенні комфортної і затишної обстановки, настроює на гармонію, належить оформленню інтер’єру. Вдалий дизайн салону краси підкреслює індивідуальність закладу і задає настрій, а також безмовно говорить про якість надаваних послуг.

Найчастіше професійною розробкою і реалізацією оригінальних дизайнерських задумок займається архітектурна майстерня. Але основний вибір дизайну інтер’єру для майбутнього салону краси робить власник.

Серед величезної кількості існуючих сьогодні стилів інтер’єру є ті, які ідеально підійдуть для дизайну салону краси.

Салон краси, що носить назву античного бога чи героя, оформляти стоїть у неперевершеному античному стилі. Для нього характерні величні скульптури знатних людей, величезні колони, арки, пишна художній розпис.

Основні риси дизайну інтер’єру в стилі бароко — величезна кількість дзеркал, розпис стель, округлені кути стін, використання в декорі позолоти і перетікання простору. Його характеризує велич і навмисна ускладненість.

Класицизм відрізняється простотою, гладкою поверхнею стін, симетричними обсягами. Основні кольори, властиві класицизму, білий і блакитний. У створенні дизайну інтер’єру прийнято використовувати дорогі матеріали.

Стиль «модерн» характеризує вільне планування і різнорівневі стелі, великі віконні прорізи. У модерні дуже часто використовують віконні та дверні флористичні вітражі і керамічне облицювання.

Оригінальний стиль ар-деко включає в себе суміш єгипетського, африканського, американського та індійського стилів. Він ідеально підходить для дизайну студії засмаги.

Оформлення інтер’єру салону краси в стилі мінімалізм відрізняється великими відкритими просторами, простота і точність. Для нього характерна повна відсутність декору. Заклад у стриманому стилі може гармонійно поєднуватися з яскравими предметами інтер’єру.

Який же стиль найбільш підійде до інтер’єру салону краси? Це залежить, в першу чергу, від переваг власника закладу, розмірів приміщення, в якому буде розташовуватися салон, а також від того, на яку цільову аудиторію розрахований салон.

Важливо, щоб вибраний дизайн інтер’єру підкреслював індивідуальність салону краси і гармоніював з навколишнім простором.

 дизайн перукарні дизайн салону краси дизайн перукарні
VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera