Parlux

Компанія PARLUX — провідний світовий виробник фенів, плойок, прасок, сушуарів. Фени, яким немає рівних у світі. Безумовна сервісна підтримка від виробника. Перевірені часом моделі PARLUX 2800, PARLUX 3000, PARLUX 3000 Ion. Розробки 2005 року PARLUX 3200 COMPACT і PARLUX 3200 CERAMIC-ION. Оригінальні випрямлячі серій MULTI IRON і MULTI DESIGN. Новітня розробка — праски PARLUX OXIDE GRAFFIT. Універсальні дифузори A DOCCIA, SUPERVOLUME, ANGOLARE. Зроблено в Італії.

Італійська компанія Parlux — найвідоміша в усьому світі компанія, яка виробляє високоякісні професійні фени. Фени Parlux включають в себе всі можливі режими роботи, надійні італійські мотори потужністю від 1500 ВТ до 2200 Вт, іонне кондиціонування, спеціальні насадки, оскільки компанія виробник дбає про збереження волосся, враховує його ніжну структуру і тим самим продовжує його здоров’я на довгий час.

Також вони відрізняються надійністю — компанія Parlux дає гарантію, що фени її виробництва працюють без неполадок і перешкод як мінімум 2000 годин. У виробництві компанії з 2011 року присутня революційна новинка — глушник шуму. Цей аксесуар, який надягається на задню частину корпусу фену, зменшує шумовий ефект на 45%, що робить можливість спілкування з клієнтом більш комфортним. Вартість продукції італійських майстрів компанії Parlux спочатку націлена на професіоналів, які для своєї роботи вибирають речі високої якості. Втім, дані ціни виправдані так як продукція відповідає самим високим стандартам якості.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas