Moser

Компанія Moser була заснована в 1946 році Куно Мозером в Германії. Основне виробництво компанії і до цього дня розташовано в м. Шварцвальд.

У 1996 році компанія Moser інтегрувалася з корпорацією Wahl, а в 2002 перейменована як Wahl GMBH.

На знаменитому заводі в Шварцвальді площею 7100 кв.м. працює більше 200 співробітників. Це порівняно невелика цифра досягається за рахунок високої автоматизації роботи співробітників.

Moser є динамічним і успішним брендом, більш за півстоліття якість машинок для стрижки Moser стала стандартом стабільності роботи і заточування лез.

У основі цього успіху лежать постійні інновації і прагнення задовольнити всі побажання клієнтів. Починаючи з основного питання: «Що хоче клієнт?» Корпорація Wahl Clipper використовує свої ноу-хау і технічні навики для розробки продуктів під маркою Moser гідні вирішення професійних і побутових завдань.

На даний момент компанія випускає широкий спектр товарів для краси волосся під брендом Moser: машинки для стрижки, машинки для стрижки тварин, тримери, фени, плойки для завивки і щипці для випрямлення волосся. Найбільшу популярність серед професіоналів завоювали машинки для стрижки, вони повністю виробляються в Германії, не дарма на кожній машинці ставиться знамените клеймо made in Germany.


Moser — Фени для волосся Moser — Утюжки для волосся
Moser — Плойки для волосся Moser — Машинки для стрижки волосся
VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas