GA.MA

Італійська компанія GA.MA – світовий лідер в виготовленні професійних товарів для догляду за волоссям.

Компанія GA.MA пропонує широкий асортимент щипців для завивки і випрямлення волосся, фенів і машинок для стрижки волосся. Якість продукції GA.MA здатне задовольнити найвимогливіших професіоналів, а простота і зручність у використані дозволяють користуватися будь-якими приладами в домашніх умовах.

Товари для догляду за волоссям GA.MA проявляють турботу не лише про зовнішній вигляд, але і про здоров’я волосся: завдяки турмаліновому покриттю і наявності функції іонізації щипці GA.MA не травмують і не пересушують волосся при укладанні і витягуванні. Високотехнологічне покриття захищає волосся, додаючи зачісці бажаний ефект.

Фени GA.MA оснащені генераторами іонів, завдяки яким знімається статична напруга з волосся і відбувається їх зволоження («ефект кондиціонера»), так що навіть щоденне укладання і сушка волосся не наносить їм шкоди.

Машинки з лезами з легованої сталі і керамічними лезами дуже довговічні, вони дозволяють отримати однаково чудову якість стрижки як при роботі з сухими, так і з вологим волоссям. Ножі мають ексклюзивне заточування, яке дозволяє добитися максимальної точності стрижки в роботі з машинками GA.MA. 
Gama — Машинки для стрижки волосся
Gama — Утюжки для волосся
 
Gama — Плойки для волосся
VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas