Comair

Comair — це інноваційні якісні продукти за прийнятними цінами! Компанія постійно прагне адаптувати широкий спектр сучасних тенденцій та інновацій у виготовлення своїх продуктів. Comair стежить за тим, щоб її розробники були активними учасниками перукарських і косметологічних виставок по всьому світу, знайомилися з новітніми відкриттями і дослідженнями, тим самим вдосконалюючи продукцію компанії.

Висока якість продукції — відома візитка німецьких компаній, і компанія Comair Germany GmbH — тільки підтвердження цього факту.Компанія COMAIR постачає свою продукцію по всьому світу. Десятки тисяч стилістів і перукарів щодня використовують щітки COMAIR для того, щоб задовільнити запити найвимогливіших клієнтів. Щітки COMAIR настільки різноманітні, що в лінійці виробника Ви зможете знайти те, що необхідно Вам у Вашій роботі: щітки Комаір для розпрямлення волосся, пальчикові гребінці, щітки для розподілу шампуню і масажу голови, круглі щітки, брашінги і багато, багато іншого. Працювати з цими щітками — одне задоволення. Збалансована конструкція дозволяє не відчувати втоми протягом багатьох годин, унікальний матеріал щетинок і зубчиків дбайливо роз’єднує заплуталися волосся одночасно вирівнюючи їх структуру і видаляючи статичну електрику. Одним словом, якщо при моделюванні зачіски ви хочете добитися максимальної ефективності, то Ви просто зобов’язані купити щітки COMAIR.

Німецький виробник Comair орієнтований на випуск високотехнологічного та функціонального перукарського обладнання. З фенами Comair працюють стилісти і перукарі у всьому світі. Не було жодного випадку, щоб майстер залишився незадоволений тим, як працюють фени Comair. Враховуючи те, що лінійка виробника величезна, кожен стиліст, перукар або власник салону може купити фени Comair саме такий, який, на його думку, потрібний в салоні.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas